« 100th Anniversary: Who Were the Best Indy Drivers Never to Win | Main | Indy Centennial: My 5 Best Days at the Track »

May 10, 2009

Comments

Jon Easter

I would also list Scott Goodyear's 1992 charge from 33rd to .043 of a second from winning. That was an awesome run.

I would also throw in Michael Andretti's run that year. He led 160 laps but his car gave out just laps from the finish.

FousiaHonia

wysokosc diety


wypadek wmiejscu pracy
praca w biurze

Nuashduesdess

Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwerowni. Jeszcze dokładniej definiując polega to na "zajęciu" daniu do użytkowania określonej objętości dysku twardego, na której można gromadzić pliki tworzące treść stron internetowych i bądź udostępnienie powierzchni dysku jak miejsca dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna wersja hostingu to użyczenie większych rozmiarów dysku, a nawet skończonego serwera ewentualnie kilku - jako namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla zmieszczenia rozmaitych postaci informacji dostępnych przez Internet.Masa usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie mamy na celu Cię kłamać. Nasze usługi hostingtakże są niedarmowe, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najmniej kosztownych w globalnej siecie. Dajemy w ofercie hosting na najlepszym poziomie, po najniższejdopuszczalnej cenie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Zapraszamy na serwis internetowy. Nasze usługi hostingteż są odpłatne, z jednym wyjątkiem, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w globalnej siecie Nie wierzysz? Przekonaj się Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i nabierz przekonania o przwdzie tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w niedużej cenie. Nie będziesz musiał przeznaczać wielkich kwot za usługi hosting. Oferujemy dużą ilość zniżek i promocji wyjątkowo dla wiernych, ale i również dla nowych klientów. Sprawdź sam i wejdź niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie zaoszczędzićz nami.
Hosting

insorninent

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigiliahttp://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/ - jak zalozyc wlasna firmehttp://pracorada.pl/2011/11/badania-okresowe-pracownikow/ - badania kierowców

THUFACHUGGIGO

Christmas Angry Birds

arilaftlisp

Angry Birds cake

enlinyzixminecraft onlineminecraft online
minecraftminecraft

LounnyFoernof

Pacman Online

The comments to this entry are closed.